KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14688161

nr 1468 8161

Oidentifierad Konstnär, Landskap med hus, figurer och vattendrag. Signerad G: A;N. 1892. Olja på duk, 72x57, yttermått inklusive ram: 81x92 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

4.400 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 18:16:34